Půjčky a hypotéky

Nebankovní půjčky a hypotéky

Pokud uvažujete o hypotéce nebo stavebním spoření za účelem koupě nemovitosti, předstupujete před obtížný úkol vybrat správnou instituci vhodnou pro vaší finanční situaci. Získání hypotéky není tak snadné jak nám mnohé televizní reklamy slibují. Není to jen otázka nejnižší sazby. Je nutná přesná orientace na bankovním trhu, znalost nabízených produktů, vlastností půjček a zejména reakce bankovních domů při nenadálých problémech klienta.

Najděte si někoho, kdo umí pracovat s vašimi finančními potřebami a kdo je schopen přesvědčit bankovní domy, aby chápaly tyto potřeby.
Cílené oslovení bankovního domu finančním poradcem je lepší řešení, než obcházení všech bankovních domů, které v jejich očích snižuje bonitu klienta.

Využijte mých služeb. V oboru se pohybuji již od roku 1997 a pracuji s mnoha produkty (i nebankovní půjčky). Díky tomu jsem schopen získat úvěr rychleji a za konkurenceschopné ceny.

Kdy je potřeba mě kontaktovat

  • Plánujete koupi nemovitosti.
  • Žádáte půjčku nebo hypotéku, ale banka vás odmítá.

Co pro vás mohu udělat

  • Navrhnu komplexní finanční řešení.
  • Pracuji pro vás rychle, věcně a diskrétně.
  • Budu ve vaší plné moci okamžitě jednat s institucemi.

Jak pro vás budu pracovat

  • Vždy vás osobně navštívím v případě reálnosti řešení po celé ČR.
  • V případě nutnosti zajistím soukromou reálnou a faktickou půjčku bez skrytých negativních vlastností.
  • Zajistím právní a poradenský servis a související kroky.

Nereprezentuji ani nezastupuji žádnou finanční společnost. Jsem osobní finanční makléř právnické osoby, která poskytuje finanční prostředky pro mé klienty v případě nutnosti.

Přijímám jen případy o kterých jsem přesvědčen, že je dokážu zrealizovat a komplexně vyřešit. Neváhejte mě kontaktovat a obraťte se na mě co nejdříve.

Home  > Mé služby  > Půjčky a hypotéky
Exekuce nemovitosti

Exekuce nemovitosti

Kompletní právní a poradenský servis při řešení exekuce nemovitosti, přeúvěrování nevýhodných půjček a zástav na vaší nemovitosti, dražeb nemovitostí a oddlužení nemovitosti
Exekuce nemovitosti

Konsolidace půjček

Snížím výši měsíční splátky a optimalizuji situaci, aby vaše splátka byla v rovnováze k vašim momentálním reálným příjmům
Exekuce nemovitosti

Problematické půjčky a hypotéky

Trendem západní civilizace je žití na dluh. Vlastní bydlení financujeme přes uvěr, půjčku nebo je nám nabízena výhodná...
Exekuce nemovitosti

Půjčky a hypotéky

Komplexně optimalizuji a efektivně finančně vyřeším vaší situaci. Nabízíme široké portfolio hypotečních bankovních úvěrů.
Exekuce nemovitosti

Exekuce

Komplexně optimalizuji a efektivně finančně vyřeším vaší situaci. Zajistím vyplacení exekuce a tím odvrátím exekuci nemovitsti formou dražby nebo exekuci na jiný majetek.
Volejte
773 901 501
Formulář
Máte zájem o mé služby?
Vypňte následující formulář a budu vás obratem kontaktovat s řešením vaší situace.
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Mám zájem o:
Kraj:
© Copyright 2010–19 Jiří Bílek. Všechna práva vyhrazena.
Mapa stránek   |   Slovníček pojmů   |   Design by Vanavi.com
DOPORUČUJEME: Zajistíme půjčku Čištění kanalizace Bytové doplňky Půjčky - půjčka - ihned