Slovníček pojmů

Exekuce

smyslem a cílem exekuce je účinně ochránit věřitelská práva, která byla přiznána vykonatelným rozhodnutím soudu nebojiným exekučním titulem.Exekuce zaniká úplnou úhradou exekuované částky, která je navýšená o výlohy, exekutorské náklady a zisk a poplatky zprodlení.

Soukromá půjčka

svým klientům doporučuji jen v případě, kdy tento krok pomůže v krocích následujících a je tedy naprostá reálnost návratnosti půjčené částky.

Zajišťovací převod

Svým klientům důrazně nedoporučuji – nejste vlastníkem nemovitosti.

Zástava

Klasický reálný instrument, kterým je finanční půjčka zajištěna zástavním právem na vaší nemovitosti a úhradou finanční půjčky tato zástava z katastru nemovitostí odpadá.

Soukromý investor

Faktická, reálná, seriozní právnická osoba, která za předem jasných a daných pravidel poskytne finanční půjčku z vlastních zdrojů které generuje svou vlastní činností.

Exekutorský zápis

Exekutorský zápis je podložen Smlouvou o půjčce a znamená okamžitou vymahatelnost věřitelských práv při neplnění Smlouvy o půjčce.

Home  > Slovníček pojmů
Exekuce nemovitosti

Exekuce nemovitosti

Kompletní právní a poradenský servis při řešení exekuce nemovitosti, přeúvěrování nevýhodných půjček a zástav na vaší nemovitosti, dražeb nemovitostí a oddlužení nemovitosti
Exekuce nemovitosti

Konsolidace půjček

Snížím výši měsíční splátky a optimalizuji situaci, aby vaše splátka byla v rovnováze k vašim momentálním reálným příjmům
Exekuce nemovitosti

Problematické půjčky a hypotéky

Trendem západní civilizace je žití na dluh. Vlastní bydlení financujeme přes uvěr, půjčku nebo je nám nabízena výhodná...
Exekuce nemovitosti

Půjčky a hypotéky

Komplexně optimalizuji a efektivně finančně vyřeším vaší situaci. Nabízíme široké portfolio hypotečních bankovních úvěrů.
Exekuce nemovitosti

Exekuce

Komplexně optimalizuji a efektivně finančně vyřeším vaší situaci. Zajistím vyplacení exekuce a tím odvrátím exekuci nemovitsti formou dražby nebo exekuci na jiný majetek.
Volejte
773 901 501
Formulář
Máte zájem o mé služby?
Vypňte následující formulář a budu vás obratem kontaktovat s řešením vaší situace.
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Mám zájem o:
Kraj:
© Copyright 2010–19 Jiří Bílek. Všechna práva vyhrazena.
Mapa stránek   |   Slovníček pojmů   |   Design by Vanavi.com
DOPORUČUJEME: Zajistíme půjčku Čištění kanalizace Bytové doplňky Půjčky - půjčka - ihned